Архіви рубрики: Новини бібліотеки

Scopus та Web of Science

Шановні науковці!

Відповідно до Наказу № 1213 від 06.11.18 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» Криворізький національний університет отримав доступ до платформ Scopus  та Web of Science.

Доступ до баз надається за IP-адресою університету!

«Рідна мова – слово золоте» (Пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія)

09 листопада, у п’ятницю, ушановується День української писемності та мови. Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора-літописця (приблизно 1113 рік) і починається писемна українська мова. Криворізький національний університет традиційно не лишився осторонь від ушанування національної мови.

9 листопада – День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Фахівці бібліотеки репрезентують лонґрід “Факсимільні видання фонду рідкісних та цінних видань бібліотеки КНУ”:

Круглий стіл «Бібліотека та книга у твоєму житті»

Протягом 2018 року фахівцями абонементу навчальної літератури для студентів будівельного та економічного факультетів проводилось соціологічне дослідження методом анкетування. У процесі анкетування важливо було виявити наскільки задоволені користувачі бібліотекою та бібліотечно-бібліографічними послугами, тому і виникла потреба в проведенні засідання круглого столу «Бібліотека та книга у твоєму житті».

Презентація книги Володимира Бухтіярова

1 листопада у Центральній бібліотеці міста (пр. Поштовий, 40) відбулася презентація книги Володимира Бухтіярова “В окопах Первой мировой…”, яка присвячена участі криворіжців у Першій світовій війні 1914-1918. Книга видана за підтримки суспільних організаций “За рідне місто” (голова О. В. Бабенко), “Кривий Ріг – рідне місто!” (голова Д. П. Степанюк).

Творча зустріч у бібліотеці

01 листопада 2018 р. у бібліотеці університету  відбулася творча зустріч з Тетяною Меліховою – криворізькою поетесою, редактором культурологічного альманаху «Символ».

 

Зустріч-тренінг з практичним психологом по роботі з молоддю Мельник Д. С.

30 жовтня 2018 р. у читальному залі університету відбулася зустріч-тренінг студентів 1-х курсів електротехнічного факультету з практичним психологом по роботі з молоддю міського центру Мельник Д. С. Тема зустрічі – «Впевнена поведінка у колективі».

Презентація видання “Криворізька зірка Колачевських”

Головний бібліограф Кисільова О. В. відвідала презентацію видання “Криворізька зірка Колачевських”, яка відбулася 30 жовтня 2018 року у Міському історико-краєзнавчому музеї. Представили видання автори – О. О. Мельник та І. О. Стеблина.

Кривбас – унікальний залізорудний басейн

18 жовтня  у бібліотеці університету відбулась зустріч студентів гірничо-металургійного факультету із знаною  криворожанкою, краєзнавцем, випускницею КГРІ, учасницею багатьох випусків краєзнавчих передач ТРК «Рудана»: «На розі вулиць», «Близькі подорожі», телепроекту «Історія на постаменті»  – Похитун Людмилою Опанасівною.

Фотозвіт

Презентація книг краєзнавців Бориса і Людмили Ковтонюків у Центральній бібліотеці міста. Гостями зустрічі стали герої видання «Унікальні люди Придніпров’я».