Архіви рубрики: Новини бібліотеки

Лонґрід “Крути: січень 1918″

КрутиШановні користувачі!

Кілька годин юнаки захищали молоду державу,  стійко тримали оборону, але коли закінчились набої довелось відступати. 27 студентів-гімназистів, що потрапили в полон, були безжально забиті.

29 січня в Україні відзначають День вшанування пам’яті Героїв Крут. Пропонуємо до Вашої уваги лонґрід “Крути: січень 1918“.

Нові надходження. Випуск ІV

Нові 4Шановні користувачі!

Віртуальна виставка Нові надходження. Випуск ІV представляє видання, які надійшли до бібліотеки у четвертому кварталі 2019 року (жовтень–грудень). Ви можете ознайомитись з новинками наукової та навчальної літератури.

ДОСТУП ДО ПОВНИХ ТЕКСТІВ ЖУРНАЛІВ ТА КНИГ SPRINGER

safe_imageШановні користувачі!

З 3 січня 2020 року Криворізький національний університет отримав безкоштовний доступ до повних текстів провідного наукового видавництва Springer Nature:

 

Тематична зустріч у бібліотеці «16 днів проти насильства»

images2Шановні користувачі!

25.11.2019 відділ навчальної літератури гірничо-металургійного, геолого-екологічного та транспортного факультетів провів тематичну зустріч: «16 днів проти насильства» присвячену Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок зі студентами груп ГР-19-1, ГР-19-2.

День Гідності та Свободи

21 листопадаШановні користувачі!

В Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи!

З цієї нагоди підготовлено віртуальну бібліографічну пам’ятку: День Гідності та Свободи

Open Ukrainian Citation Index (OUCI)

OUCIШановні науковці!

В Україні з’явився новий сервіс для науковців – Open Ukrainian Citation Index (OUCI). Він допомагає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених. Наразі це тестовий запуск сервісу.

9 листопада – День української писемності та мови

КотляревськийШановні користувачі!

Свято української писемності та мови  відзначається на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, першого українського історика, видатного письменника та мислителя, ченця Києво-Печерської лаври. Дослідники вважають, що саме з Нестора Літописця і починається писемна українська мова. Інтенсивне формування нової української мови науковці пов’язують із другою половиною XVIII – XIX ст. І в цьому процесі далеко не останнє місце належить Івану Петровичу Котляревському.

Пропонуємо Вашій увазі ментальну карту «Мандрівка у світ Івана Котляревського».

Бібліографічні покажчики

Обкладинка МоркунШановні користувачі!

У восьмий випуск біобібліографічного покажчика серії «Видатні науковці Криворіжжя» ввійшли основні наукові праці та публікації доктора технічних наук, професора, академіка АГН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, члена-кореспондента Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, професора кафедри інформатики, систем управління та інженерної педагогіки, проректора з наукової роботи Криворізького національного університету, Моркуна Володимира Станіславовича.

Веб-ресурс “Краєзнавство”

imagesШановні користувачі!

Веб-ресурс “Краєзнавство” оновлено оцифрованими краєзнавчими документами з фонду рідкісних та цінних видань. Можна ознайомитись за посиланням: http://lib.ktu.edu.ua/?page_id=8043.

21–27 жовтня Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

71172356_541337069935324_4795608990627135488_n

 

 

 

 

 

 

Шановні науковці!

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу цього року проходить під гаслом «Відкрити для кого? Рівність доступу до відкритих знань». З ініціативи бібліотеки Криворізький національний університет приєднується до участі у Міжнародному Тижні Відкритого Доступу.