Архіви рубрики: Новини бібліотеки

Твори-ювіляри 2021

Твори ювіляриШановні користувачі!

Репрезентація літератури “Твори-ювіляри 2021” з фондів бібліотеки Криворізького національного університету.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Новий Рік

Доступ до ScienceDirect та Scopus від компанії Elsevier

ScienceDirectШановні користувачі!

Криворізький національний університет отримав доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect.

Web of Science

WoSШановні науковці!

Пропонуємо вам скористатись доступом до наукометричної платформи Web of Science.

У вас є можливість зареєструватись на платформі, з будь-якого комп’ютера Інтернет мережі університету, або звернутись, за допомогою, до бібліотеки: вул. Пушкіна, 44, корпус 4, АГЧ, кімната №3.

ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності

Новый рисунокШановні користувачі!
У день української писемності та мови написано ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності.

Книга пам’яті полеглих за Україну

Книга Пам'ятіШановні користувачі!

14 жовтня – День вшанування українських воїнів. Тих, хто відстоює територіальну цілісність України сьогодні. Подяка всім полеглим під час захисту української держави у різні історичні епохи.

Е–проєкт – “Книга пам’яті полеглих за Україну” – заснований 22 липня 2014 року. Про втрати України в зоні проведення АТО та ООС. Автори проєкту: Максим Попов, Ярослав Тинченко, Герман Шаповаленко, Сергій Коваленко, Світлана Віговська, Оксана Трапезун, Святослав Смук. За підтримки Національного військово-історичного музею України.

Нові надходження. Випуск ІI–ІIІ

Нові надходженняШановні користувачі!

Пропонуємо Вам ознайомитись з віртуальною виставкою “Нові надходження. Випуск ІI–ІIІ“. Представлені видання надійшли до бібліотеки у другому та третьому кварталах 2020 року (квітень–вересень).

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Фільм чи книгаШановні користувачі!

Читати чи дивитись?…

Бібліотека репрезентує лонґрід “Фільм чи книга?”  (до Всеукраїнського дня бібліотек). Вашій увазі пропонуються екранізовані українські бестселери.

Бібліографічний покажчик «Кривий Ріг у книзі»

КР

Увазі користувачів пропонується анотований бібліографічний покажчик «Кривий Ріг у книзі»,  який підготовлено до 245-ї  річниці з дня  заснування міста. Презентовані книги, окремі розділи видань, статті періодики розкривають краєзнавчий фонд бібліотеки, дозволяють ознайомитись з останніми дослідженнями краєзнавців.

«Соцгород (1931–2021). От проекта до современности»

Соцгород«Соцгород (1931–2021). От проекта до современности» – нове видання  краєзнавця, члена Національної спілки краєзнавців України,  дослідника історії Кривого Рогу Ігоря Рукавіцина. Автор описує  розвиток Соцміста з 1931 по 1980 роки. У книзі використані документи із фондів архівів, музеїв, бібліотек, власної  колекції автора.  Один із розділів видання, «КГРИ»,  містить інформацію про будівництво навчального корпусу Криворізького національного університету на Соцмісті у 60-х рр. минулого століття.  Фахівці бібліотеки долучилися до пошуку інформації. В нагоді стали колекції газет «Червоний гірник», «Гірничий інженер».  Дослідження  Ігоря Анатолійовича  дають поштовх для пошуку, а з ним і пізнання нових сторінок з історії  нашого краю.