Архіви рубрики: Новини бібліотеки

Книга пам’яті полеглих за Україну

Книга Пам'ятіШановні користувачі!

14 жовтня – День вшанування українських воїнів. Тих, хто відстоює територіальну цілісність України сьогодні. Подяка всім полеглим під час захисту української держави у різні історичні епохи.

Е–проєкт – “Книга пам’яті полеглих за Україну” – заснований 22 липня 2014 року. Про втрати України в зоні проведення АТО та ООС. Автори проєкту: Максим Попов, Ярослав Тинченко, Герман Шаповаленко, Сергій Коваленко, Світлана Віговська, Оксана Трапезун, Святослав Смук. За підтримки Національного військово-історичного музею України.

Нові надходження. Випуск ІI–ІIІ

Нові надходженняШановні користувачі!

Пропонуємо Вам ознайомитись з віртуальною виставкою “Нові надходження. Випуск ІI–ІIІ“. Представлені видання надійшли до бібліотеки у другому та третьому кварталах 2020 року (квітень–вересень).

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Фільм чи книгаШановні користувачі!

Читати чи дивитись?…

Бібліотека репрезентує лонґрід “Фільм чи книга?”  (до Всеукраїнського дня бібліотек). Вашій увазі пропонуються екранізовані українські бестселери.

Бібліографічний покажчик «Кривий Ріг у книзі»

КР

Увазі користувачів пропонується анотований бібліографічний покажчик «Кривий Ріг у книзі»,  який підготовлено до 245-ї  річниці з дня  заснування міста. Презентовані книги, окремі розділи видань, статті періодики розкривають краєзнавчий фонд бібліотеки, дозволяють ознайомитись з останніми дослідженнями краєзнавців.

«Соцгород (1931–2021). От проекта до современности»

Соцгород«Соцгород (1931–2021). От проекта до современности» – нове видання  краєзнавця, члена Національної спілки краєзнавців України,  дослідника історії Кривого Рогу Ігоря Рукавіцина. Автор описує  розвиток Соцміста з 1931 по 1980 роки. У книзі використані документи із фондів архівів, музеїв, бібліотек, власної  колекції автора.  Один із розділів видання, «КГРИ»,  містить інформацію про будівництво навчального корпусу Криворізького національного університету на Соцмісті у 60-х рр. минулого століття.  Фахівці бібліотеки долучилися до пошуку інформації. В нагоді стали колекції газет «Червоний гірник», «Гірничий інженер».  Дослідження  Ігоря Анатолійовича  дають поштовх для пошуку, а з ним і пізнання нових сторінок з історії  нашого краю.

ДОСТУП ДО ПОВНИХ ТЕКСТІВ ЖУРНАЛІВ ТА КНИГ SPRINGER NATURE

Nature SpringerШановні науковці!

Закінчився тестовий доступ (січень 2020 – червень 2020) до колекції електронних журналів Springer 1997-2020, провідного наукового видавництва Springer Nature.

Нагадуємо, що колекція книг Springer 2017 знаходиться у довічному користуванні для українських користувачів.

Бібліотека вітає з Днем Конституції України

images

Конституція України є головним нормативно-правовим актом у системі  національного права України. Вона  має найвищу юридичну силу, що відображає її верховенство у системі права. Відповідно до Конституції розвиваються усі галузі національного законодавства.

Конституцією проголошено, що Україна є суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. У Конституції втілена  одна з фундаментальних  ідей українського державотворення  згідно якої  Україна  є  унітарною державою. Конституцією визначаються права і свободи людини та їх гарантії.

Scopus та Web of Science

ИконкаДО УВАГИ НАУКОВЦІВ!
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» від 29 травня 2020 року, у локальній мережі Криворізького національного університету продовжено доступ до міжнародних реферативних баз даних Scopus (до 28 лютого 2021 року) та Web of Science (до 31 травня 2021 року).
Зареєстрованим користувачам надається можливість віддаленого доступу.

До відома користувачів бібліотеки

ковид 19
Тимчасові правила роботи бібліотеки на період карантину

Підписання обхідних листків та приймання літератури відбуватиметься з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 16.00.
Факультет ГМФ, корп. 4 (вул. Трамвайна , 16) з 8.30 до 12.30.

В допомогу авторам

logoШановні користувачі!

Видавництво ПП «Технологічний Центр» розробило відео матеріали «В допомогу авторам».
Ці рекомендації допоможуть вам знайти відповіді на актуальні питання з підготовки та представлення наукових статей.