Архіви рубрики: Новини бібліотеки

9 листопада – День української писемності та мови

КотляревськийШановні користувачі!

Свято української писемності та мови  відзначається на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, першого українського історика, видатного письменника та мислителя, ченця Києво-Печерської лаври. Дослідники вважають, що саме з Нестора Літописця і починається писемна українська мова. Інтенсивне формування нової української мови науковці пов’язують із другою половиною XVIII – XIX ст. І в цьому процесі далеко не останнє місце належить Івану Петровичу Котляревському.

Пропонуємо Вашій увазі ментальну карту «Мандрівка у світ Івана Котляревського».

Бібліографічні покажчики

Обкладинка МоркунШановні користувачі!

У восьмий випуск біобібліографічного покажчика серії «Видатні науковці Криворіжжя» ввійшли основні наукові праці та публікації доктора технічних наук, професора, академіка АГН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, члена-кореспондента Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, професора кафедри інформатики, систем управління та інженерної педагогіки, проректора з наукової роботи Криворізького національного університету, Моркуна Володимира Станіславовича.

Веб-ресурс “Краєзнавство”

imagesШановні користувачі!

Веб-ресурс “Краєзнавство” оновлено оцифрованими краєзнавчими документами з фонду рідкісних та цінних видань. Можна ознайомитись за посиланням: http://lib.ktu.edu.ua/?page_id=8043.

21–27 жовтня Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

71172356_541337069935324_4795608990627135488_n

 

 

 

 

 

 

Шановні науковці!

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу цього року проходить під гаслом «Відкрити для кого? Рівність доступу до відкритих знань». З ініціативи бібліотеки Криворізький національний університет приєднується до участі у Міжнародному Тижні Відкритого Доступу.

Відкритий перегляд літератури

Українське мистецтво 2Шановні користувачі!

21 жовтня запрошуємо Вас до читальної зали № 1 (вул. Пушкіна, 37) на відкритий перегляд літератури “Мистецтво України – джерело пам’яті народу”.

Дисертації до захисту

диссертацииШановні користувачі!

До бібліотеки надійшла дисертація до захисту: Бешта Дмитро Олександрович “Автоматизація процесів керування перехідними режимами змотування сортового прокату на основі їх ідентифікації” (захист 07 листопада 2019).

Нові надходження

Нові надходженняШановні користувачі!

Віртуальна виставка Нові надходження. Випуск ІІІ представляє видання, які надійшли до бібліотеки у третьому кварталі 2019 року (липень–серпень). Ви можете ознайомитись з новинками наукової, навчальної та художньої літератури.

Вітаємо зі святом Всеукраїнського дня бібліотек!

Шановні колеги!

Вітаємо зі святом Всеукраїнського дня бібліотек!

Добра! Любові! Мрій і щастя!

70845027_953747788325945_7846423655109099520_n

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

ІконкаНа X Львівському міжнародному бібліотечному форумі поет, письменник, музикант і громадський діяч Сергій Жадан наголосив: «Той, хто встиг поховати бібліотеку як явище, трохи поспішив. Безперечно, книга – це привіт із минулого, але без нього не можна будувати словниковий запас майбутнього».

Нові надходження

Нові надходженняШановні користувачі!

Віртуальна виставка Нові надходження. Випуск ІІ представляє видання, які надійшли до бібліотеки у другому кварталі 2019 року (квітень–червень). Ви можете ознайомитись з новинками літератури з питань техніки, економіки та гуманітарних наук.