Category Archives: Новини бібліотеки

Тестовий доступ

Шановні користувачі!

Криворізький національний університет отримав тестовий доступ (до 15 грудня 2021 року) до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Доступ організований Міністерством освіти і науки України.

Відкритий перегляд літератури “Математика – наука і професія”

Шановні користувачі!

17 вересня бібліотекою організовано відкритий перегляд літератури “Математика – наука і професія”. Зацікавили відвідувачів представлені книги: Математичні основи криптографії, 2004; Хрустальов О. Ф. Основи математичного моделювання, 2009; ван дер Варден Б. Л. Пробуждающаяся наука. Математика Древнего Египта, Вавилона и Греции (Пифагорейское учение о гармонии), 1959 та ін.

Семінар, вебінари

Шановні науковці!

Компанія Clarivate продовжує освітні програми у вересні. Пропонуються семінар, з можливістю долучитися до онлайн трансляції, та три теми на вебінарах у Webex.

День Незалежності України

Шановні користувачі!

30 років тому, 24 серпня 1991 року на позачерговому засіданні Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, зазначивши у ньому, що продовжується тисячолітня традиція державотворення в Україні.

Інформаційний дайджест

Шановні користувачі!

23 серпня в Україні щорічно відзначається День Державного Прапора. Свято встановлено згідно з указом Президента від 23 серпня 2004 року. Державний Прапор України – один із державних символів країни; затверджений Верховною Радою України 28 січня 1992 року. Першим українським містом, де над будівлею міської ради на початку незалежності підняли Державний прапор, став Стрий, що на Львівщині. Сталося це 14 березня 1990 року.

Вебінари Web of Science. Липень 2021

Шановні користувачі!

Компанія Clarivate продовжує вебінари, “…оскільки саме час почати підготовку до осінніх звітів і перевірити чи вся інформація про ваші здобутки вірно відображається у авторських профілях. Познайомитися з новим інтерфейсом і новими даним в аналітичній надбудові Journal Citation Reports, який оновився 30 червня…”.

Нові надходження. Випуск 2. 2021

Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з віртуальною виставкою “Нові надходження. Випуск 2. 2021“. Представлені книжкові та періодичні видання, які надійшли до фондів бібліотеки у ІІ кварталі 2021 року (квітень–червень).

1 липня – День архітектури України!

Шановні користувачі!

День архітектури України – свято, що відзначається на території України 1 липня.

Читальна зала № 3 (вул. Пушкіна, 37) експонує тематичну книжкову виставку “Архітектура: історія, пам’ятки, сучасність”.

День Конституції України

Шановні користувачі!

У рамках святкування Дня Конституції України абонемент наукової літератури (вул. Пушкіна, 37) представляє тематичну книжкову виставку “Конституція – права та обов’язки”.

Електронна бібліотека

Шановні користувачі!

Фахівці бібліотеки розпочали створення Електронної бібліотеки шляхом інтеграції Електронного каталогу і Репозитарію університету. Таке  об’єднання дозволить знаходити необхідну інформацію і дасть можливість виходу до електронних документів при найменших витратах зусиль.