Category Archives: Події

Шевченківські дні у бібліотеці

ІконкаШановні користувачі!

Бібліотека Криворізького національного університету, в рамках Шевченківських днів, проводить комеморативну гру «Тарас Шевченко». Запрошуємо приєднатися!

Міжнародний онлайн-флешмоб #GlobalLesyaUkrainka2021

ЛУШановні користувачі!

Бібліотека підтримала та долучилася до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka2021, присвяченого 150-річному ювілею видатної поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).

Тематичний дайджест до Міжнародного дня рідної мови

c_117_drm05cНа 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, було прийнято рішення заснувати Міжнародний день рідної мови. Датою щорічного свята вибрано 21-е лютого. Це всесвітне свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю. До вашої уваги тематичний дайджест до Міжнародного дня рідної мови.

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

На землі немає вічності,
є тільки вічная пам’ять,
з якою ми живемо,
яку возносимо тим,
що відходять від нас.
Богдан Бойчук

         До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, бібліотека Криворізького національного університету експонує тематичну виставку літератури «Зима, що нас змінила», присвячену подіям в Україні у листопаді 2013 – лютому 2014 років.

Акція «Подаруй бібліотеці сучасну книгу»

14 лютого14 лютого – міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
 

22 січня – День Соборності України

З Днем Соборності“Україна – це ти”
Репрезентуємо творчість дітей співробітників бібліотеки до Дня Соборності України.

Твори-ювіляри 2021

Твори ювіляриШановні користувачі!

Репрезентація літератури “Твори-ювіляри 2021” з фондів бібліотеки Криворізького національного університету.

ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності

Новый рисунокШановні користувачі!
У день української писемності та мови написано ХХ ювілейний радіодиктант національної єдності.

Книга пам’яті полеглих за Україну

Книга Пам'ятіШановні користувачі!

14 жовтня – День вшанування українських воїнів. Тих, хто відстоює територіальну цілісність України сьогодні. Подяка всім полеглим під час захисту української держави у різні історичні епохи.

Е–проєкт – “Книга пам’яті полеглих за Україну” – заснований 22 липня 2014 року. Про втрати України в зоні проведення АТО та ООС. Автори проєкту: Максим Попов, Ярослав Тинченко, Герман Шаповаленко, Сергій Коваленко, Світлана Віговська, Оксана Трапезун, Святослав Смук. За підтримки Національного військово-історичного музею України.

Iнформаційний дайджест до Дня Державного Прапора України і Дня Незалежності України

незалежністьДень Державного Прапора України

Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг.

http://www.nbuv.gov.ua/node/4237