Архіви рубрики: Події

Поетичний мікрофон «Поезія – це завжди неповторність…»

PoetryDay_03Шановні користувачі!

21 березня по всьому світу володарі рими, їх музи та шанувальники відзначають День поезії.
Бібліотека університету, сумісно зі студентами груп ЕЕМ-18, ЕЕМ-18ск, ТЕП-17, ЕП-18-1, презентувала зустріч «Поезія – це завжди неповторність…» з відомою криворізькою поетесою Ланою Александровою – Лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу «Відродження поезії – 2016-2017», який проходив в м. Одеса; дипломантом Всеукраїнського поетичного вернісажу «Троянди й виноград», яка впродовж зустрічі читала поезії: ліричні, патріотичні, присвячені любові до України та Кривого Рогу, посвяту матері, волонтерам тощо. Захід проходив у форматі «поетичний мікрофон».

Міжнародний флешмоб #ByShevchenko

флешмоб05 березня 2019 р. бібліотека Криворізького національного університету долучилася до Міжнародного флешмобу #ByShevchenko.
Передаємо естафету Центральній бібліотеці для дорослих, м. Кривий Ріг.

Віртуальна виставка «Т. Г. Шевченко. Кобзарь (1894 р.)»

шевченкоЩороку бібліотека вшанує пам’ять Шевченка книжковими виставками, оглядами, зустрічами з поетами, письменниками Криворіжжя.

Щиро запрошуємо до перегляду віртуальної виставки однієї книги «Т. Г. Шевченко. Кобзарь (1894 р.)» з фонду рідкісних та цінних видань бібліотеки.

Презентація книги «Битва за Кривбас»

Мірошніченко«Великому Криворізькому національному університету від автора» – такий лаконічний та ємкий дарчий підпис зробив в своїй новій книзі криворізький журналіст, письменник-документаліст, видатний краєзнавець і просто небайдужа людина Володимир Пилипович Бухтіяров.

Урок-конференція до міжнародного дня рідної мови

Мови світу 003Шановні користувачі!

Бібліотека забезпечила інформаційний супровід уроку-конференції до міжнародного дня рідної мови «Мови світу в КНУ». На книжковій виставці «Такі різні, різні мови» експонувались видання англійською, німецькою, французькою, іспанською, монгольською, арабською, арамейською, румунською, болгарською, чеською, словенською, угорською, білоруською, польською і українською мовами.

Лонґрід “Війна така далека і близька”

Війна така далека і близька

“Війна така далека і близька” – лонґрід бібліотеки КНУ до 75-річчя визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників. Хроніка подій 1944 року.

«Творчі зустрічі на Поштовій» з Андрієм Дюка

Юсупова Г6 лютого у Центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з приводу виходу нового номера альманаху «Саксагань».
Презентував його власник, автор і ведучий проекту «Творчі зустрічі на Поштовий» Андрій Дюка. У колективній збірці взяли участь 28 авторів, представлені твори різних жанрів.

Дайджест “Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту”


ГолокостШановні користувачі!

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – пам’ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Відзначається щорічно – 27 січня. Пропонуємо Вашій увазі електронні інформаційні джерела, які можуть бути корисними під час підготовки та проведення заходів до цієї пам’ятної дати.

Круглий стіл до 100-річчя Великої злуки та Соборності України

Соборності іконка22 січня 2019 року Україна відзначає знакову дату – сторіччя Великої злуки та День Соборності України. Із цієї урочистої та значущої для всіх українців нагоди бібліотекою Криворізького національного університету за участі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки було організовано та проведено круглий стіл  до 100-річчя Великої злуки та Соборності України.

СНІД – знати щоб жити

snid6 грудня у читальному залі №1 бібліотеки Криворізького національного університету проведено захід «СНІД – знати щоб жити».