Архіви рубрики: Події

Круглий стіл «Бібліотека та книга у твоєму житті»

Протягом 2018 року фахівцями абонементу навчальної літератури для студентів будівельного та економічного факультетів проводилось соціологічне дослідження методом анкетування. У процесі анкетування важливо було виявити наскільки задоволені користувачі бібліотекою та бібліотечно-бібліографічними послугами, тому і виникла потреба в проведенні засідання круглого столу «Бібліотека та книга у твоєму житті».

Презентація видання “Криворізька зірка Колачевських”

Головний бібліограф Кисільова О. В. відвідала презентацію видання “Криворізька зірка Колачевських”, яка відбулася 30 жовтня 2018 року у Міському історико-краєзнавчому музеї. Представили видання автори – О. О. Мельник та І. О. Стеблина.

Кривбас – унікальний залізорудний басейн

18 жовтня  у бібліотеці університету відбулась зустріч студентів гірничо-металургійного факультету із знаною  криворожанкою, краєзнавцем, випускницею КГРІ, учасницею багатьох випусків краєзнавчих передач ТРК «Рудана»: «На розі вулиць», «Близькі подорожі», телепроекту «Історія на постаменті»  – Похитун Людмилою Опанасівною.

Фотозвіт

Презентація книг краєзнавців Бориса і Людмили Ковтонюків у Центральній бібліотеці міста. Гостями зустрічі стали герої видання «Унікальні люди Придніпров’я».

Творчі зустрічі на Поштовій з Андрієм Дюка

«ЗАКУЛІССЯ» ВОЛОДИМИР ПОЛУБОЯРЦЕВ.
«ОСІНЬ В КОЛЬОРАХ» ГАЛИНА ДРАБАТАЯ.

16 жовтня директор бібліотеки Баскакова Світлана і завідувач сектору Вигівська Вікторія завітали до Центральної бібліотеки на «Творчі зустрічі на Поштовій з Андрієм Дюка». Автор і ведучий проекту – головний редактор літературно-художнього і публіцистичного альманаху «Саксагань». Андрій Дюка у своєму проекті використовує формат зустріч-інтерв’ю. Захоплені талантом криворізької художниці-портретиста Галини Драбатої. Демонструвалася серія з 20 картин «Видатні літератори Криворіжжя – автори альманаху «Саксагань».

День захисника України та День українського козацтва

Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі дайджест до  Дня захисника України та Дня українського козацтва.

 День захисника України свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем. Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

«Україна. Історія. Козацтво»

Шановні користувачі!

Українське козацтво, його прекрасні традиції – невмирущі. Доказ тому – їхнє відродження в умовах сучасної України. Пропонуємо Ващій увазі тематичну книжкову виставку «Україна. Історія. Козацтво».

Вчений і педагог – Губін Георгій Вікторович

Персональна бібліографія є одним із засобів представлення наукової діяльності вишу і має на меті формувати мотивацію для навчання та участі молоді у  науковій діяльності, допомагати у професійному самовизначенні.

10 жовтня фахівці бібліотеки презентували біобібліографічний покажчик із серії «Видатні науковці Криворіжжя». Випуск присвячено  талановитому вченому і педагогу Губіну  Г. В., який упродовж всього життя  залишається  чесною, принциповою, шляхетною особистістю.

НЕВІДОМІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ КРАЮ: ЗУСТРІЧ З ІГОРЕМ КОЧЕРГІНИМ

Директор бібліотеки КНУ  Баскакова Світлана вдячна колегам із бібліотеки КДПУ за надану можливість взяти участь у зустрічі з доктором історичних наук, професором НТУ “Дніпровська політехніка”, головою обласної організації Національної спілки краєзнавців України Ігорем Кочергіним.

Лонґрід

Шановні користувачі!

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. До вашої уваги флешмоб для колег “Кожній книзі – свого читача”.