Web of Science


Шановні користувачі!

Криворізький національний університет, за результатами конкурсу проведеного МОН, отримав доступ до платформи  Web of Science.

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі “Можливості платформи Web of Science для науковця, викладача, адміністратора“, який запланований на 12 жовтня 2017, 15:00.

Тези: Пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection. Основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку. Створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання. Аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор). Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID.

Процедура участі:
- попередня реєстрація за посиланням https://thomsonreuters.webex.com/thomsonreuters/k2/j.php?MTID=t9398b5f9c50ec598c7093579ae003c5c ;
- після реєстрації Ви отримаєте лист з гіперпосиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару. Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук, подбайте щоб комп’ютер було обладнано колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте що WebeX більше не підтримує операційну систему ХР. Знайдіть можливість переглянути вебінар на комп’ютері з іншою операційною системою.