Бойко С. М. Відновлювані джерела електричної енергії в структурах систем електропостачання залізорудних підприємств (аналіз, перспективи, проекти)

620.9
Б77
Бойко С. М. Відновлювані джерела електричної енергії в структурах систем електропостачання залізорудних підприємств (аналіз, перспективи, проекти) : монографія / С. М. Бойко, І. О. Сінчук, Ф. І. Караманиць ; за ред. О. М. Сінчука. – Кривий Ріг ; Кременчук : [б. в.], 2017. – 152 с.

У монографії викладено основні положення про відновлювальні енергоресурси залізорудних підприємств, основні принципи та їх використання. Розглянуті конструкції та режими роботи енергоустановок, що використовують альтернативні джерела енергії в умовах залізорудних підприємств.
Рекомендовано для фахівців, аспірантів та студентів за напрямком 141 «Енергетика, електротехніка та електромеханіка» та інших споріднених спеціальностей при вивченні дисциплін «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії» та «Спеціальні питання енергетики, відновлювані джерела енергії».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>