Комеморативна гра: “Тарас Шевченко”
У рамках відзначення Шевченківських днів у бібліотеці Криворізького національного університету серед студентів 1, 2 і 3-х курсів, дистанційно, було проведено комеморативну гру: “Тарас Шевченко” – присвячену життю та творчості Тараса Шевченка. Велика подяка кураторам: Світлані Білашенко, Антону Козікову, Надії Карабут, Олені Рибальченко за позитивну і плідну роботу.
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/158557870_2211712795630813_6935677291356613612_o-1024x576.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/158695849_2211712895630803_8206136647891410218_o-1024x576.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/158782158_2211712798964146_2477478366902636050_o-1024x576.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/159012098_2211712822297477_3961349493376008548_o-1024x576.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/159181529_2211712905630802_3660588403967551446_o-1024x576.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/162044804_2219533564848736_658888418229643579_o-1024x385.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/161761624_2219533301515429_4152564176771563896_o-1024x386.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/162053912_2219533458182080_2373261921216690470_o-1024x445.jpg)
![](http://lib.ktu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/162091402_2219533641515395_2982043689419852146_o-1024x386.jpg)