Нестуля О. О. Основи лідерства

оснолви лідерстваББК88я73
Н56
Нестуля О. О.
   Основи лідерства. Тренінг лідерських якостей та практичних навичок менеджера. Уроки видатних підприємців : навч. посіб. / О. О. Нестуля. – К. : Знання, 2013. – 358 с.
 
 

Пропонована книга – це друга частина навчального посібника “Основи лідерства. Тренінг лідерських якостей та практичних навичок менеджера”. У ній наведено життєві історії найвидатніших  підприємців світу XX  – початку XXI ст., які стануть яскравим прикладом для кожного студента, що вивчає курс “Основи лідерства” , джерелом натхнення для особистих звершень, допоможуть знайти власну формулу щастя. Історії життя Стіва Джобса, Білла Гейтса, Волта Діснея, Джона Рокфеллера, Генрі Форда, багатьох інших підприємців вражаючі, часом сповнені гіркого смутку, життєвих розчарувань і негараздів, але обов’язково зі світлим, переможним закінченням. Цих людей об’єднує насамперед велике бажання знайти себе, віра у власні сили і непереборне прагнення займатись обраною справою. У цілому книга всиляє в читача надію на краще, на досягнення успіху, породжує заряд ентузіазму і незгасимої наснаги.

     Посібник розрахований на студентів і викладачів вищих навчальних закладів, керівників підприємств, установ, організацій, спеціалістів у галузі управлінського консультування, служб управління персоналом. Книга буде корисною також учням і вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, усім, кого цікавлять питання лідерства.

Залишити відповідь