Нормативно-правове регулювання надрокористування

нормативно-правовеББК67.9(4УКр)
Н83
   Нормативно-правове регулювання надрокористування : монографія / Г. Рудько, О. Миргородський, М. Курило, О. Лагода. – К. : [Гіперіон], 2012. – 256 с.
 
 
 
 

У монографії розглянуті основні аспекти та охарактеризовано загальний стан законодавства України з питань надрокористування. Окреслені методи та принципи правового регулювання щодо надрокористування. Проведений аналіз основних положень Кодексу України про надра, законів України та підзаконних актів. Розглянуто особливості державного управління та роль державних організацій, установ, підприємств у відносинах, що виникають під час надрокористування. Виконано комплексний аналіз системи чинних правових норм щодо підстав і порядку виникнення і припинення права з користування надрами, умов і механізму їх реалізації та удосконалення. Розкриті головні поняття геолого-економічної оцінки, її механізм, значення та роль. Висвітлено тенденції розвитку мінерально-сировинної бази України.

     Для надрокористувачів, працівників державних адміністрацій, геологів, юристів, студентів геологічних і юридичних спеціальностей вищих закладів освіти.

Залишити відповідь