Управління фінансами суб’єктів господарювання

управління658
У67
   Управління фінансами суб’єктів господарювання : практикум : навч. посібник / за ред. А. П. Вожжова. – К. : Знання, 2014. – 324 с.

 

 

Пропонований практикум – один із перших в Україні комплексних посібників, призначений для системного вивчення фінансових дисциплін за фаховим «Фінанси і кредит». За тематикою у посібнику відображено особливості управління фінансами підприємств, банків, страхових компаній, інших фінансових посередників, а також державними і місцевими фінансами в умовах динамічних змін у нормативно-правовому просторі господарської діяльності й інших параметрів, що характеризують стан економіки. До складу кожної теми входять контрольні питання, комплексні практичні завдання та методичні рекомендації щодо їх виконання, а також тести. Наведена ділова гра дає можливість впровадити активні форми і методи навчання.

     Розрахований на студентів економічних спеціальностей. Книга буде корисною також викладачам вищих навчальних закладів, економістам-практикам підприємств і організацій, чия професійна діяльність пов’язана з управлінням фінансами.

Залишити відповідь