Масенко О. П. Інвестування: будівельна економіка

658
М31
Масенко О. П. Інвестування: будівельна економіка / О. П. Масенко, В. В. Козик, Г. В. Лагутін ; за ред. М. П. Педана. – Львів : Оксарт, 1998. – 308 с. – (Інвестознавство).

У роботі викладені стандартні оцінки інвестицій у відтворення капіталу інвестиційної сфери економіки. Подані імітаційні моделі інноваційного та інвестиційного процесів у будівництві. Пропонуються методи розрахунку інвестицій та ефективності їх використання. Визначені особливості інвестування будівництва споруд та оцінки бізнесових будівельних фірм. Оцінюються межі ризику в інвестиційній сфері та будівництві, їх компаніях та фірмах.
Книга призначена для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, менеджерів, управлінців кредитними проектами банків та широкого кола підприємців, які здобули досвід і бажають методологічно закріпити його, а також для усіх, хто цікавиться проблемами інвестування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>