Матвійків М. Д. Основи виробництва електронних апаратів

621.382(075.8)
М33
Матвійків М. Д. Основи виробництва електронних апаратів : підручник для вищих навч. закладів / М. Д. Матвійків, В. М. Когут, О. М. Матвійків. – Львів : Апріорі, 2008. – 360 с.

У підручнику наведено загальні відомості про виробництво електронних апаратів, його головне завдання, рушійні сили та умови здійснення; основні види виробництва, їх характеристики та показники; структуру виробничих підрозділів та процесів; розглянуто питання контролю, аналізу та управління виробництвом, його підготовки до роботи, а також моделювання та оптимізацію технологічних процесів. Підручник розраховано на студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом «Електронні апарати».
Автори вдячні викладачам, студентам і співробітникам кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій НУ «Львівська політехніка» за допомогу у створенні підручника. Автори висловлюють глибоку вдячність рецензентам проф.
В. О. Рибинку та проф. М. В. Лобуру за доречні зауваження, які були враховані при підготовці рукопису до друку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>