Жуковський С. С. Аеродинаміка вентиляції

697(075.8)
Ж86
Жуковський С. С. Аеродинаміка вентиляції : навч. посіб. для вищих навч. закладів / С. С. Жуковський, В. Й. Лабай. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2003. – 370 с.

Описане застосування методів аеродинаміки до розв’язування задач вентиляції. Наведені фізичні властивості повітря. Розглянуті закони рівноваги. Основи кінематики і динаміки повітря, питання обтікання твердих тіл потоком повітря, рух повітряних потоків трубопроводами, системи аспірації і пневмотранспорту, наведені залежності для визначення втрат тиску у повітропроводах і місцевих опорах. Висвітлені аеродинамічні дослідження притікальних і витікальннх струменів, повітропроводів рівномірного випікання і всмоктування повітря. Наведені основи моделювання вентиляції. Розроблені приклали практичних задач та їх розв’язування.
Для студентів будівельних і політехнічних ВНЗ, які навчаються за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція». Навчальний посібник може бути використаний
викладачами технікумів, коледжів і професійно-технічних училищ як методичний посібник та інженерами спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція» як довідковий посібник під час розрахунку вентиляційних систем.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>