День Конституції України

Шановні користувачі!

З 27 червня відділ обслуговування користувачів науковою літературою (корпус 2) експонує тематичну книжкову виставку “Конституція – фундамент правової держави”. Відповідальна Наталія Шапран.

Запрошуємо всіх охочих!

Вебінари щодо використання платформи Research4Life

Шановні користувачі!

Протягом травня–липня українські вчені можуть взяти участь у вебінарах щодо використання платформи Research4Life. Вебінари проводяться англійською мовою представниками проєкту Research4Life та організаціями-партнерами.

Консорціум ORCID в Україні: переваги та можливості

Шановні користувачі!

8 червня фахівці ДНТБ спільно з представниками міжнародної організації ORCID провели вебінар щодо можливостей формування Національного консорціуму ORCID в Україні.

Вебінари від компанії Clarivate у червні 2022 року

Шановні користувачі!

Запрошуємо на вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника за умови прослуховування понад 90% основного часу вебінару.

Нові надходження до бібліотеки

Нові надходження до фондів бібліотеки можна переглянути за посиланням: http://lib.knu.edu.ua/?page_id=18903

Міжнародний день захисту дітей – International Day for Protection of Children

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Пропонуємо переглянути дайджест:

Криворіжжя – рідний край: сторінки історії

Кривий Ріг – місто довжиною в життя, прекрасне і неповторне. Цього року йому виповнюється 247 років. Плине час – місто змінюється, але сторінки історії, передані нам у спадок, ми повинні зберегти й передати прийдешнім поколінням. Величний, славний Кривий Ріг, багатий на різні дивовижні місця і кожне з них має що розповісти…

Знайомимо вас з джерелами зібраними у віртуальному бібліоогляді «Криворіжжя – рідний край: сторінки історії», який підготувала Юлія Мишко.

Віртуальний бібліографічний огляд

Шановні користувачі!

При написанні випускних кваліфікаційних робіт здобувачі освіти посилаються на літературу, звідки взято ідеї, висновки, задачі, питання, вивченню яких присвячена робота.

До Вашої уваги віртуальний бібліографічний огляд “Джерела щодо написання кваліфікаційних робіт”, який підготувала Людмила Дорогокупля. Представлено 11 документів.

Тестовий доступ до Research4Life

Шановні користувачі!

У межах проєкту Research4Life світові видавництва наукової літератури до кінця 2022 року відкрили безкоштовний доступ для наукової спільноти України.

День Європи-2022 в Україні

Шановні користувачі!

Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає  на 21 травня. Це вже 20-й День Європи, який відзначатиме Україна. Традиційно в цей день відбуваються святкові заходи та флешмоби.

Бібліотека пропонує список літератури, яка може бути корисною під час підготовки та проведення заходів “До Дня Європи-2022 в Україні“.