Міжнародний тиждень відкритого доступу

З 25 по 31 жовтня 2021 року Міжнародний тиждень відкритого доступу http://www.openaccessweek.org/

День українського козацтва

Шановні користувачі!

День українського козацтва відзначається згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99 в день свята Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня.

Абонемент наукової літератури (вул. Пушкіна, 37, корпус 2) експонує тематичну книжкову виставку “Від Київської Русі до України”.

Дайджест до Дня захисників і захисниць України

Шановні користувачі!

Державне свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Віддалений доступ ScienceDirect

Шановні науковці!

Відкрито віддалений доступ до ScienceDirect з використанням доменного імені університету.  

Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією. 

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

Шановні користувачі!

30 вересня бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Сучасна бібліотека  не тільки надає доступ до своїх фондів, а й відкриває електронні ресурси для користувачів.  Окрім забезпечення читачів необхідною інформацією, проводить виставки, конференції та творчі зустрічі.

Мінідайджест «Віковий ювілей книги (1921-2021)» репрезентує видання з фондів бібліотеки, яким виповнюється 100 років.

Нові надходження. Випуск 3. 2021

Шановні користувачі!

Пропонуємо ознайомитись з віртуальною виставкою “Нові надходження. Випуск 3. 2021“. Представлені книжкові та періодичні видання, які надійшли до фондів бібліотеки у ІІІ кварталі 2021 року (липень–вересень).

Тестовий доступ

Шановні користувачі!

Криворізький національний університет отримав тестовий доступ (до 15 грудня 2021 року) до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Доступ організований Міністерством освіти і науки України.

Відкритий перегляд літератури “Математика – наука і професія”

Шановні користувачі!

17 вересня бібліотекою організовано відкритий перегляд літератури “Математика – наука і професія”. Зацікавили відвідувачів представлені книги: Математичні основи криптографії, 2004; Хрустальов О. Ф. Основи математичного моделювання, 2009; ван дер Варден Б. Л. Пробуждающаяся наука. Математика Древнего Египта, Вавилона и Греции (Пифагорейское учение о гармонии), 1959 та ін.

Семінар, вебінари

Шановні науковці!

Компанія Clarivate продовжує освітні програми у вересні. Пропонуються семінар, з можливістю долучитися до онлайн трансляції, та три теми на вебінарах у Webex.

День Незалежності України

Шановні користувачі!

30 років тому, 24 серпня 1991 року на позачерговому засіданні Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, зазначивши у ньому, що продовжується тисячолітня традиція державотворення в Україні.