izmir travesti resimleritravesti

Літературно-музичний вечір «Чари кохання»

29 березня 2019 р. у читальному залі №1 для шанувальників поезії бібліотекою Криворізького національного університету за участю деканату гірничо-металургійного факультету та кафедри іноземних мов було організовано та проведено літературно-музичний вечір відпочинку «Чари кохання».
На заході були присутні студенти груп ГР-16-1,2; ГР-17-1,2; ГР-18-1,2; та викладачі Курбатова Т.В., Лях І.В.
Координатор заходу бібліотекар абонементу художньої літератури Юсупова Г.Я. на прикладі кращих зразків інтимної лірики розповіла про висоту та красу такого вічного почуття, як кохання.
Гарною прикрасою літературно-музичного вечора стала художня декламація «С любимыми не расставайтесь», яку підготували студенти групи ГР-17-1 Андрющенко Б. та Білюк В.
Приємні почуття присутні отримали від чудових авторських віршів юної поетеси, учасника багатьох літературних конкурсів Білюк Вікторії.
Поетичний батл «Переклик голосів» дав можливість кожному учаснику зустрічі доторкнутися до високої поезії, прочитати вірші про кохання поетів різних епох і народів. Особливо цінним є те, що поезії звучали мовою оригіналу. Студенти Сараєва Ю., Єрмоленко В., Петінова А., Котяй А. декламували англійською, а Майборода А. читала вірш Г. Гейне німецькою мовою.
«На сьогоднішній зустрічі ви почули, як гаряче б’ється людське серце у поезії, якій біль, яке страждання, яку ніжність, яке щастя може передати поетичне слово. Читайте вірші про любов», – звернулася до молоді завідуюча абонементу наукової літератури Шапран Н.В.
Протягом заходу демонструвалися мультимедійні матеріали.
Інформаційним супроводом стала книжкова виставка «Поезія … великий дотик до душі» (Л. Костенко).

          Юсупова Г. Я., бібліотекар I-ї категорії

Світлини:

9066

9074

9097

9104

Залишити відповідь