izmir travesti resimleritravesti

Поетичний мікрофон «Поезія – це завжди неповторність…»

21 березня по всьому світу володарі рими, їх музи та шанувальники відзначають День поезії.
Бібліотека університету, сумісно зі студентами груп ЕЕМ-18, ЕЕМ-18ск, ТЕП-17, ЕП-18-1, презентувала зустріч «Поезія – це завжди неповторність…» з відомою криворізькою поетесою Ланою Александровою – Лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу «Відродження поезії – 2016-2017», який проходив в м. Одеса; дипломантом Всеукраїнського поетичного вернісажу «Троянди й виноград», яка впродовж зустрічі читала поезії: ліричні, патріотичні, присвячені любові до України та Кривого Рогу, посвяту матері, волонтерам тощо. Захід проходив у форматі «поетичний мікрофон».

     Далі до шанувальників поезії зі своєю творчістю звернулася Олена Поліщук – президент Всеукраїнської громадської асоціації «Інформкультрозквіт», засновник та організатор Всеукраїнського літературного фестивалю «Відродження поезії – 2016-2017», поетеса (м. Одеса). Вона читала свої вірші, в яких гармонійно поєдналися зворушлива ніжність і твердість духу справжнього борця, пристрасна емоційність та ніжна ліричність.
     Юні таланти України з м. Одеса Поліщук Ангеліна та Поліщук Богдана читали свої вірші: «Молитва за Україну», «Маша», «Не забувай свій край» та ін.
     Кожна людина приходить в поезію своїм шляхом. Поетичні твори самобутнього автора, викладача кафедри філософії А. М. Комісаренка («Семь звёзд», «Навряд чи ми будимо колись разом», «Я як художник…»), чия творчість завжди несе в собі досить політичний, філософський підтекст, що відкриває своєрідну філософію життя, не залишили байдужими молодь.
     «Поезія – це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідне для зближення та об’єднання народів», – зазначив голова ОПО Щокін В. П.
     «Любімо поезію, відчуваємо її гармонію, дихаємо нею, аби змінювати світ на краще», – цими словами закінчив свій виступ проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Стрюк М. І.
Інформаційною підтримкою заходу стала книжкова виставка «Голос поетичної ліри» відомих криворізьких поетів.

          Хлебнікова Л. О., зав. відділу бібліотеки
          Дорогокупля Л. Ф., зав. сектору бібліотеки

Світлини:

PoetryDay_27 PoetryDay_07 PoetryDay_09 PoetryDay_12 PoetryDay_16 PoetryDay_17 PoetryDay_18 PoetryDay_20 PoetryDay_22 PoetryDay_23

Залишити відповідь